Totobo Whatsapp

Günün her saati her dakikası totobo whatsapp numaramız üzerinden bize ulaşabilir ve tüm işlemleriniz hakkında yardım alabilirsiniz. Totobo canlı destek hattımızı da kullanabilir ve totobo hakkında her şey ile alakalı bilgi alış verişi yaapbilirsiniz.

Totobo Whatsapp

Türkiye’nin en büyük bahis sitesi totobo1‘ da sizlerde üyelik işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde Whatsapp iletişim hatlarımızdan,müşteri temsilcilerimiz ve bayilerimizle aracılığıyla kolaylıkla, sadece dakikalar içerisinde  gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda totobo sitesinin büyümesi ile birçok internet dolandırıcıları sosyal medya üzerinden ya da internet üzerinden whatsapp üyelik işlemleri gerçekleştirmektedir. Totobo3 sitesinin sosyal medya üzerinden asla whatsapp numaraları bulunmamaktadır, bu ve bunun gibi olumsuz durumlarda totobo2 sorumlu tutulamaz!

Bu konuda sizleri çok dikkatli olmaya davet ediyoruz.

Bizlere sadece sitelerimizde bulunan güvenli whatsapp numaralarımızdan ulaşabilir, Totobo Kayıt , yatırım/çekim işlemlerinizi yine aynı whatsapp numaralarımızdan sağlayabilirsiniz. Sizlerin ve bizlerin güvenliği doğrultusunda ara ara whatsapp numaralarımız da zorunlu değişikliğe gitmekteyiz. Bu durumlarda sizleri 24 saat öncesinden herhangi bir problem yaşamamak için bilgilendirme mesajları ile bilgilendirmekteyiz. Bu durumlarda sizlerin mağdur olmamanız için tüm personellerimiz var gücüyle çalışmaktadırlar. Herhangi bir bildirim mesajı almamışsanız sitelerimiz üzerinde yeni whatsapp numaralarımıza anında ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz günün her saati sizlere her konuda hizmet vermektedir.

Herhangi bir durumda 7/24 müşteri temsilcilerimiz ve bayilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir